ART / Watercolor paintings & Drawings / Watercolour 12261040
nr 1226 1040
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Lars Lerin (b. 1954), Sweden. 'Brygge, Lofoten'. Signerad Lars Lerin. Watercolour, sheet: 19x29. Skänkt till auktionen av konstnären via stadsbrud Babben Larsson,
WATERCOLOUR, "Brygge, Lofoten". Signerad Lars Lerin. Akvarell, bladets mått: 19x29. Skänkt till auktionen av konstnären via stadsbrud Babben Larsson
Lars Lerin, Swedish painter, born 1954.
30000
SEK 65000
Thursday October 18 2018
at 18:00:00
5.000 kr
5.200 kr
(RESERVE NOT MET)
6.000 kr
6.200 kr
(RESERVE NOT MET)
6.600 kr
6.800 kr
(RESERVE NOT MET)
15.500 kr
16.000 kr
(RESERVE NOT MET)
21.500 kr
22.000 kr
(RESERVE NOT MET)
22.500 kr
23.000 kr
(RESERVE NOT MET)
23.500 kr
24.000 kr
(RESERVE NOT MET)
30.000 kr
6
27.000 kr
27.500 kr (Robot)
6
30.000 kr
30.000 kr (Robot)
6
31.000 kr
7
35.000 kr
8
35.000 kr
7
35.000 kr (Robot)
8
38.000 kr
9
hidden*
9
- Thema-auction
Oct 18
Stadsbrudskåren
Välgörenhetsauktion i samarbete med Stadsbrudskåren
Read more about Stadsbrudskåren